• Cantus Organi 2020 - wizyta w Radio Rodzina

6 września w Parafii p.w. św. Wawrzyńca rozpocznie się Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej. Będzie to jubileuszowa, 20-sta edycja tego wydarzenia.

Zapraszamy do wysłuchania audycji „Dziś w Kościele” prowadzonej w Radio Rodzina.

Gośćmi Grzegorza Kryszczuka byli ks. dziekan Stanisław Małysa – proboszcz parafii św. Wawrzyńca w Wołowie, Jacek Woleński – popularyzator muzyki i konferansjer oraz Robert Sadowski – dyrektor Wołowskiego Ośrodka Kultury.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.

• Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną na stronie: Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.

• Pierwsza Komunia Świeta

I Komunia Święta w naszej Parafii odbędzie się 21 czerwca br. o godz. 10.00; rocznica Pierwszej Komunii Świetej 28 czerwca o godz. 12.00, Sakrament Bierzmowania w październiku br.

• UROCZYSTOŚĆ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia (Dz. 299). Pragnę, aby święto Miłosierdzia, było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników. W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia Mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia Mojego.

• Msze święte i nabożeństwa na żywo

Pragniemy zaprosić was Drodzy Parafianie, którzy z wiadomych powodów nie możecie uczestniczyć bezpośrednio w liturgii naszej parafii, do oglądania mszy świętych i nabożeństw na żywo na naszym kanale You Tube. Wystarczy kliknąć z prawej strony link: msze na żywo.