Holy Wins 2017

Holy Wins świętowaliśmy w przeddzień Uroczystości Wszystkich Świętych. Pod przewodnictwem Księdza Biskupa Antoniego Długosza przeżyliśmy radosną Eucharystię, podczas której podał nam - jak i czy można dziś zostać świętym.

Jego wyjątkowy styl udzielał się wszystkim, nic więc dziwnego, że dobry humor, śpew i taniec ogarnął całą świątynię. Dzieci przebrane za świętych niosły w paradzie świętych relikwie z naszej parafii i kościoła św. Boromeusza na halę sportową OSIR-u, gdzie po raz kolejny wystąpił i śpiewał z wszystkimi Ksiądz Biskup.

Następnie uczestniczyliśmy w koncercie kolejnego gościa  Majki Jeżowskiej, która porwała nas do zabawy. Mieliśmy naprawdę wrażenie, że święci radują się w niebie.

Obejrzyjcie klip - tutaj!