OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21.07.2024 r.

ROK DUSZPASTERSKI: Uczestniczę we wspólnocie Kościoła

1. Dzisiaj w liturgii przeżywamy XVI niedzielę zwykłą. Dla modlących się brewiarzem - Psałterz IV tygodnia.

2. W tym tygodniu odeszli do wieczności: + RiP.

3. Codziennie w parafii Msze św. odprawiane są o godz. 7.00 i 18.00; Sakrament Pojednania pół godziny przed Mszą św. Różaniec św. o godz. 6.30. ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU w poniedziałek, po Mszy św. wieczornej i w czwartek od godz. 16.30 do 18.00.

4. W najbliższy, ostatni czwartek miesiąca o godz. 18.00 Eucharystia i modlitwa do wszystkich Świętych o łaskę uzdrowienie za wstawiennictwem św. Charbela z namaszczeniem OLEJAMI ŚWIĘTGO.

5. Za tydzień będziemy gościć ks. z Meksyku Monsignore Darsving Ehrenzweig, studenta dyplomacji na Papieskiej Akademii Dyplomatycznej, dr prawa kanonicznego, który będzie głosił Słowo Boże.

6. Tegoroczna 44 PIESZA PIELGRZYMKA WROCŁAWSKA NA JASNĄ GÓRĘ odbędzie się w dniach: 3-10.08.2023 r pod hasłem: „JESTEŚMY KOSCIOŁEM”.

7. Odpust w naszej Parafii odbędzie się 11 sierpnia, Suma odpustowa o godz. 12.00.

8. W tygodniu w liturgii wspominamy : w poniedziałek 22 lipca św. Marię Magdalenę, we wtorek 23 lipca św. Brygidę Szwedzką patronkę Europy, w środę 24 lipca św. Kingę, w czwartek 25 lipca św. Jakuba Starszego Apostoła i w piątek 26 lipca św. Joachima i Annę rodziców NMP. W czwartek 25 po Mszy św. wieczornej poświecenie samochodów i ich kierowców.

9. Trwa czas wakacji i urlopów. Dzieciom, młodzieży, parafianom i wszystkim gościom przebywającym w naszej wspólnocie życzymy dobrej pogody, pokoju serca, odpoczynku i błogosławieństwa Bożego. Niech w tym wakacyjnym czasie nie będzie niedzieli bez Mszy św. i dnia bez modlitwy.

10. Bóg zapłać za wszystkie dary serca na potrzeby naszej świątyni, szczególnie za te, które w II i IV niedzielę składamy na tacę. (Nr konta: 73 1020 5242 0000 2902 0112 0708).

11. Przy wyjściu z kościoła jest prasa katolicka, Gość Niedzielny oraz nasza gazeta parafialna. Zachęcam do czytania i dziękuję za ofiary złożone za prasę.