PIELGRZYMKA

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PIELGRZYMCE

WŁOCHY – pielgrzymka lotnicza z Wrocławia

TERMIN 03.10 -10.10.2023 R.

LORETO– MANOPELLO – SAN GIOVANNI ROTONDO - MONTE SAN ANGELO – PIETRELCINA – MONTE CASSINO - RZYM - WATYKAN - CASCIA - ASYŻ

Dzień 1: Spotkanie na lotnisku we Wrocławiu o godz. 05.30, wylot godz. 07.20, przylot do Bolonii godz. 09.00, przejazd do Loreto, zwiedzanie Bazyliki MB Loretańskiej z relikwiarzem Domku Rodziny Świętej następnie do Manopello, miejsca gdzie znajduje się cudowny wizerunek Chrystusa, „Volto Santo – Chusta z Manopello”. Przejazd na obiadokolację i nocleg w San Giovanni Rotondo.

Dzień 2: Po śniadaniu zwiedzanie miejsc, gdzie żył Św. Ojciec Pio: grób ojca Pio, kościół, cela, krucyfiks, konfesjonał, Szpital ulgi w Cierpieniu). W godzinach popołudniowych wyjazd na Monte San Angelo, gdzie znajduje się jedyny kościół grota św. Michała Archanioła, niepoświęcony ręką ludzką. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 3: Śniadanie, przejazd do Pietrelciny- miasto rodzinne św. Ojca Pio. Następnie na Monte Cassino, Bazylika św. Benedykta i św. Scholastyki oraz spacer na Cmentarz Żołnierzy Polskich. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Rzymu.

Dzień 4: Śniadanie, przejazd do Watykanu, nawiedzenie Bazyliki św. Piotra wraz z modlitwą przy grobie św. Jana Pawła II. Następnie Bazylika Santa Maria Maggiore. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Rzymu.

Dzień 5: Śniadanie, zwiedzanie Rzymu: Piazza Navona, Pantheon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, Koloseum z zewnątrz, Forum Romanum. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Rzymu.

Dzień 6: Śniadanie, dalsze zwiedzanie Rzymu: Bazylika św. Pawła za Murami oraz Katakumby św. Kaliksta, następnie Bazylika Św. Jana na Lateranie. Obiadokolacja w formie biesiady regionalnej przy muzyce. Nocleg.

Dzień 7: Śniadanie, przejazd do Cascia – miasto związane z działalnością i życiem św. Rity. Następnie przejazd do Asyżu: Bazyliki św. Franciszka oraz Kościoła św. Klary, spacer uliczkami miasteczka średniowiecznego. Następnie zwiedzanie Bazyliki Santa Maria degli Angeli, gdzie znajduje się Porcjunkula, miejsce powołania Zakonu Franciszkanów. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Bolonii.

Dzień 8: Śniadanie w formie pakietu, wyjazd na lotnisko, odprawa i wylot z Bolonii godz. 09.25, we Wrocławiu godz. 11.05.

Cena: 4100 zł.

Cena zawiera:

Przelot samolotem na trasie Wrocław - Bolonia - Wrocław, w cenie torba podręczna oraz bagaż 10 kg nadawany

8 noclegów w hotelach, pokoje 2-, 3-os. z łazienkami

śniadania i obiadokolacje ( w tym jedna w formie biesiady z muzyką) wg programu

realizacja programu autokarem lokalnym

ubezpieczenie NNW i Kl Signal Iduna Travel do 20 000 € (w tym leczenie chorób przewlekłych)

opieka pilota – przewodnika na całej trasie pielgrzymki

rezerwacja codziennych Mszy św. w kościołach, kaplicach, sanktuariach na trasie pielgrzymki

obowiązkowe podatki TFG i TFP
 

Płatne dodatkowo u pilota na miejscu:

opłaty za przewodników lokalnych, opłaty wjazdowe do miast, opłaty klimatyczne, bilety wstępów w tym Katakumby św. Kaliksta, zestawy słuchawkowe na całej trasie, jedna obiadokolacja w formie biesiady włoskiej z muzyką: 180 EUR/os.
 

Zapisy: Parafia p.w. św. Wawrzyńca w Wołowie
 

Zaliczkę w wysokości 1500 zł. prosimy o wpłatę na konto Biura Podróży Camino

ALIOR: 47 2490 0005 0000 4530 5999 5773

Z dopiskiem: imię i nazwisko uczestnika Włochy 03.10 – 10.10.2023 Wołów

Dopłata do całości na miesiąc przed planowanym wyjazdem, również na wskazane konto. Kwota w EUR płatna u pilota w autokarze we Włoszech.

Biuro Podróży CAMINO, Wrocław, ul. Dawida 8/2

tel. 071/79 78 622, kom. 535242700

2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone