Aktualności

 • Aktualności

 • Holy Wins - Pochód Świetych

 • Cantus Organi 2019

  Już niebawem w naszym kościele odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej Cantus Organi. Organizowany jest nieprzerwanie od 2001 roku. W tym wyjątkowym wydarzeniu udział biorą artyści z całego świata, którzy wraz z uczestnikami oraz organizatorami pielęgnują muzyczną tradycję Europy.

 • Wieczysta Adoracja

  WIECZYSTA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

  09.08.2019 r

  „W mocy Bożego Ducha”

  Godz. 7. 00 - Msza Św. i ROZPCZĘCIE ADORACJI

  Godz. 7. 30 – ADORACJA PRYWATNA

  Godz. 9. 00 - Róża Św. Antoniego, Św. Anny

  Godz.10.00 - Róża Św. Maksymiliana M. Kolbego i Matki

  Bożej Fatimskiej

  Godz. 1l. 00 - Róża Matki Bożej Królowej Polski i NMP

  Łaskawej

  Godz.12.00 – ANIOŁ PAŃSKI - Róże Matki Bożej z La

  Salet i Róża Matki Bożej Zielnej

  Jana Pawła II

 • Młodzież przyjęła Sakrament Bierzmowania

  Podczas uroczystej Mszy świętej, której przewodniczył o. bp Jacek Kiciński CMF, w dniu 25 kwietnia b.r. grupa Młodych przyjęła w naszej parafii sakrament Bierzmowania. Na wstępie Mszy świętej w stronę o. Biskupa Jacka została skierowana prośba o udzielenie sakramentu przez ks. Proboszcza Stanisława Małysę, a następnie przez delegację rodziców i młodzieży.

  W homilii o. Biskup poprowadził dialog z młodzieżą i porównał dar przyjęcia sakramentu bierzmowania do życia Apostołów, którzy przez trzy lata towarzyszyli Jezusowi w głoszeniu Ewangelii, aż do Jego śmierci i zmartwychwstania. Mimo tak bliskiego kontaktu Apostołowie niejednokrotnie wątpili w słowa i czyny Zbawiciela. Czy zatem nasze trzyletnie przygotowania do przyjęcia darów Ducha świętego wystarczą, abyśmy mężnie wyznawali wiarę i pokładali ufność w Chrystusie – zapytał Biskup. To wyjątkowy dzień, który napełnia nas Duchem świętym i wzmacniać będzie dalej na krętych drogach życia.

2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone