Aktualności

 • Drugi cykl katechez przedślubnych

  Duszpasterstwo Rodzin informuje: Drugi cykl katechez przedślubnych rozpocznie się w dniu 16 listopada, zakończą 17 grudnia 2020 r. Katechezy będą dostępne dwa razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00.

 • Cantus Organi 2020 - wizyta w Radio Rodzina

  6 września w Parafii p.w. św. Wawrzyńca rozpocznie się Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej. Będzie to jubileuszowa, 20-sta edycja tego wydarzenia.

  Zapraszamy do wysłuchania audycji „Dziś w Kościele” prowadzonej w Radio Rodzina.

  Gośćmi Grzegorza Kryszczuka byli ks. dziekan Stanisław Małysa – proboszcz parafii św. Wawrzyńca w Wołowie, Jacek Woleński – popularyzator muzyki i konferansjer oraz Robert Sadowski – dyrektor Wołowskiego Ośrodka Kultury.

  Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.

   

 • Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną na stronie: Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.

 • Pierwsza Komunia Świeta

  I Komunia Święta w naszej Parafii odbędzie się 21 czerwca br. o godz. 10.00; rocznica Pierwszej Komunii Świetej 28 czerwca o godz. 12.00, Sakrament Bierzmowania w październiku br.

 • UROCZYSTOŚĆ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

  Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia (Dz. 299). Pragnę, aby święto Miłosierdzia, było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników. W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia Mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia Mojego.

2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone